Push Notifications (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Overview
te: అవలోకనం

en: settings
te: అమరికలు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Other
te: ఇతర
