Push Notifications (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: settings
tr: ayarlar

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Token
tr: Simge

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: The language the comment is in.
tr: Yorumun bulunduğu dil.
