Push Notifications (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Overview
uk: Огляд

en: settings
uk: налаштування

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Token
uk: Замінник

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: User id
uk: ID користувача

en: Passphrase
uk: Пароль

en: The language the comment is in.
uk: Мова коментаря.

en: Generate new certificate string
uk: Генерувати новий рядок сертифікату

en: Device Type
uk: Тип пристрою
