Push Notifications (7.x-1.2-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ
