Push Notifications (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: settings
ar: إعدادات

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Output format
ar: نسق الخروج
