Push Notifications (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Overview
da: Overblik

en: settings
da: indstillinger

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Recipients
da: Modtagere

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Token
da: Symbol

en: Output format
da: Output-format

en: The language the comment is in.
da: Sproget som kommentaren er skrevet på.
