Push Notifications (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: settings
eu: ezarpenak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea
