Push Notifications (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: settings
fi: asetukset

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: The language the comment is in.
fi: Kieli jolla kommentti on kirjoitettu.
