Push Notifications (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: settings
fr: paramètres

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Other
fr: Autre

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Output format
fr: Format de sortie

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur

en: The language the comment is in.
fr: La langue de ce commentaire.
