Push Notifications (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Overview
id: Sekilas

en: settings
id: pengaturan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: Recipients
id: Penerima

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Output format
id: Format keluaran
