Push Notifications (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Overview
is: Yfirlit

en: settings
is: stillingar

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Recipients
is: Viðtakendur
