Push Notifications (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა
