Push Notifications (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Overview
kk: Шолу

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Other
kk: Басқа
