Push Notifications (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
