Push Notifications (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Overview
nn: Oversikt

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre
