Push Notifications (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Overview
sq: Panorama

en: settings
sq: rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Recipients
sq: Marrës

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër
