Push Notifications (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ
