Pushbullet API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: File name
da: Filnavn

en: File MIME type
da: Fil MIME-type

en: Address
da: Adresse

en: Recipient
da: Modtager

en: File URL
da: Fil URL
