Pushbullet API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: File MIME type
hi: माइम प्रकार फ़ाइल

en: Address
hi: पता

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
