Pushbullet API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Address
nl: Adres

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Address name
nl: Adresnaam

en: File URL
nl: Bestands-URL
