Pushbullet API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: File name
uk: Назва файла

en: File MIME type
uk: MIME-тип файла

en: Address
uk: Адреса

en: Recipient
uk: Отримувач

en: File URL
uk: URL файла

en: Access token
uk: Токен доступу
