Pushbullet API (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: File name
ja: ファイル名

en: File MIME type
ja: ファイルMIMEタイプ

en: Address
ja: 住所

en: Recipient
ja: 受信者

en: Address name
ja: 住所名

en: Access token
ja: アクセストークン
