Pushbullet API (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: File name
pt: Nome do arquivo

en: File MIME type
pt: Tipo MIME do arquivo

en: Address
pt: Endereço

en: Recipient
pt: Destinatário

en: File URL
pt: URL do Arquivo

en: Access token
pt: Chave de acesso
