Pushbullet API (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: File name
sv: Filnamn

en: File MIME type
sv: Typ av MIME för filen

en: Address
sv: Adress

en: Recipient
sv: Mottagare

en: File URL
sv: URL för fil
