Pushbullet API (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: File name
de: Dateiname

en: File MIME type
de: MIME-Typ der Datei

en: Address
de: Adresse

en: Recipient
de: Empfänger

en: File URL
de: Datei-URL

en: Access token
de: Zugriffs-Token
