Pushbullet API (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: File name
es: Nombre de archivo

en: File MIME type
es: Tipo MIME de archivo

en: Address
es: Dirección

en: Recipient
es: Destinatario

en: File URL
es: URL del archivo
