Pushbullet API (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: File name
fr: Nom du fichier

en: File MIME type
fr: Type MIME du fichier

en: Address
fr: Adresse

en: Recipient
fr: Destinataire

en: File URL
fr: URL du fichier

en: Access token
fr: Jeton d'accès
