Pushbullet API (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: File name
sk: Názov súboru

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: Address
sk: Adresa

en: Recipient
sk: Príjemca

en: File URL
sk: URL súboru
