Pushbullet API (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: File name
hu: Fájlnév

en: File MIME type
hu: Fájl MIME típus

en: Address
hu: Cím

en: Recipient
hu: Címzett

en: Address name
hu: Cím neve

en: File URL
hu: Fájl webcím
