Pushbullet API (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: File name
it: Nome del file

en: File MIME type
it: Tipo MIME del file

en: Address
it: Indirizzo

en: Recipient
it: Destinatario

en: File URL
it: URL del file
