Pushover (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Roles
am: ሚናዎች
