Pushover (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Administration
ast: Alministración

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Timestamp
ast: Data/Hora
