Pushover (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Administration
be: Кіраванне

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Roles
be: Ролі

en: Normal
be: Нармальны

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
