Pushover (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
