Pushover (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Administration
ca: Administració

en: Priority
ca: Prioritat

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Roles
ca: Rols

en: Introduction
ca: Introducció

en: Sent
ca: Enviat

en: Expired
ca: Caducat

en: Receipts
ca: Rebuts

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Usernames
ca: Noms d'usuari
