Pushover (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Subject
cy: Testun

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Usernames
cy: Enwau defnyddiwr
