Pushover (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Priority
da: Prioritet

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Url
da: URL

en: Roles
da: Roller

en: Introduction
da: Introduktion

en: Sent
da: Sendt

en: Expired
da: Udløbet

en: Receipts
da: Kvitteringer

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Usernames
da: Brugernavne
