Pushover (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Administration
et: Haldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Roles
et: Rollid

en: Normal
et: Tavaline

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Useful links
et: Kasulikud viited
