Pushover (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Administration
gl: Administración

en: Priority
gl: Prioridade

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Introduction
gl: Introdución

en: Sent
gl: Enviado

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Usernames
gl: Nomes de usuarios
