Pushover (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય
