Pushover (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Url
hi: URL

en: Roles
hi: भूमिका

en: Normal
hi: सामान्य

en: Introduction
hi: प्रस्तावना
