Pushover (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Subject
hr: Naziv

en: Administration
hr: Administracija

en: Priority
hr: Prioritet

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Roles
hr: Uloge

en: Normal
hr: Normalno

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
