Pushover (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Priority
hu: Fontosság

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Url
hu: Webcím

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Normal
hu: Általános

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Sent
hu: Elküldve

en: Expired
hu: Lejárt

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Usernames
hu: Felhasználónevek
