Pushover (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Roles
hy: Դերեր
