Pushover (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Subject
it: Oggetto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Priority
it: Priorità

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Roles
it: Ruoli

en: Normal
it: Normale

en: Introduction
it: Introduzione

en: Sent
it: Inviato

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Usernames
it: Nomi utente
