Pushover (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Administration
ja: 管理

en: Priority
ja: 優先度

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Url
ja: URL

en: Roles
ja: 役割

en: Normal
ja: ノーマル

en: Introduction
ja: 序文

en: Sent
ja: 送信済み

en: Expired
ja: 期限切れ

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Usernames
ja: ユーザー名
