Pushover (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Roles
jv: Parāgā

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
