Pushover (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Url
ka: ბმული

en: Roles
ka: როლები
