Pushover (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
