Pushover (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
